KosakeoCZ

Jaký dobrý objektiv na canon 700D za přiměřěnou cenu?

Dobrý den,
Sháním nějaký dobrý objektiv pro canon eos 700D za přiměřenou cenu pro začátečníka.
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na takto položenou otázku se nedá rozumně odpovědět, trochu to rozveď. Máš už nějaký objektiv? Víš co chceš hlavně fotit? Preferuješ pevné ohnisko nebo zoom? Jaký máš rozpočet? Chceš originál Canon nebo od alternativního výrobce?

Další odpovědi
gecco

A objektiv asi tak na co???
Minimálně musíš uvést ohniskovou délku…

Emefej

Předem neděkuj, rozumnou odpověď ti nikdo nedá. Otázka je špatně položená.

Klaproth

Špatně položená otázka, ale podívej se třeba na tenhle http://www.me­gapixel.cz/ca­non-ef-s-24mm-f-2-8-stm. Levný, lehký, malý, ostrý.