DusanOrlik

Jaky displej ma Nokia C1–01?

Stahoval jsem totiz hry.Obe byly v rozmerech 120×160.Jedna byla uplne nej,na celou obrazovku.Naopak druha byla pres.To nechapu?!!

Odpovědi
DDarent

Prostě je hra, u který uvedou pravdu, a hra, u který uvedou lež!!! Když si najedu na mobile9.com, a dam svůj mobil, vyhledam jawa software, tak my tam nejde ani jedna hra!!! Prostě nestahuj z internetu, a radši si to kupuj, protože je to nelegální!!!