Janča169

Jaký díl HP byl pro vás nejnudnější?

Jaký díl Harryho Pottera byl pro vás nejnudnější?
Doplňuji:
Vím že žádný nebyl nudný (pro mne a někoho) ale který by jste odsoudili za nejslabší Vím že každý byl jedinečný /pro mne a někoho)

Nejlepší odpověď
anonym

Mám-li být úpřimný,tak jsem neviděl ani jeden díl a tak nemůžu soudit!

Další odpovědi
Berušinka

Takle bych to neřekla, každý byl něčím zajímavý.

Elk

Hned první. Dostal jsem od kámoše DVD a vydržel jsem u něj cca 40 minut. V hodnocení jsem mu dal 20 procent a to hlavně díky tomu, že byl barevnej.
Sorry, netrefili se do mé parkety, ale neodsuzuju!!!

Fildas

HP Relikvie smrti 1.část… Viděl jsem ale moc mě to nenadchlo,takže tenhle byl nejnudnější,uvidíme jaká bude 2.část… Jinak nejlepší byla 5.Fénixův řád 🙂

GM

Zřejmě všechny, i když jsem viděla jen první.

iceT

Nudný nebyl ani jeden,ale pokud by se to tak dalo nazvat,nejslabším dílem pro mě z celé série byl Fénixův řád.Nejspíš z toho důvodu,že se na scénáři vystřídal někdo jiný.Celý ten film na mě působil,jako by filmaři vzali nejdůležitější momenty z knihy a poslepovali je bez ladu a skladu.

P.T.

Stoprocentně dvojka, pak čtyřka. Ostatní ok.

Ella

Líbily se mi všechny části, každý svým způsobem, nudný nebyl ani jeden