samicek333

Jaký díl Harryho Pottera je nejlepší? Kniha nebo film?

Nejlepší odpověď
DDarent

Harry Potter a Relikvie smrti - jaká část?

Ani jedno!!!
Harry potter a princ dvojí krve!!!

Další odpovědi
kajulinek.s

Harry Potter a Ohnivý pohár

ony sou dobre vsechny… spis dil, ktery me pride nejhorsi je fenixuv rad…
a podle mne sou knizky lepsi..

Cass

Harry Potter a Relikvie smrti - jaká část?

celý díl dohromady… ale knihy se mi líbily mnohem víc :))

DusanOrlik

Harry Potter a Ohnivý pohár

aloevera5

Harry Potter a Kámen Mudrců

Viděla jsem pouze jedničku. Nebylo to úplně špatný, ale taky mě to nějak nenadchlo, abych se dívala na další díly.

Jo, Pán Prstenů, to bylo jiné kafe :o)))

filva

Harry Potter a Relikvie smrti - jaká část?

1.část,film.

taxio

Harry Potter a Relikvie smrti - jaká část?

samozřemě že 2 část 🙂

E.n

Harry Potter a Ohnivý pohár

Líbili se mi snad všechny části až na ten šestý tam mi něco chybělo, ale stále přesně nevím co, sedmí díl a to obě části se mi nelíbil, četla jsem knihu a ta byla za 1 nevím jak ostatní ale ve filmu jsem čekala mnohem víc napětí a provnání s knihou tam toho hodně chybělo.

terkaprihodo

Já teda znám jen filmy, ke knížkám jsem se bohužel nikdy nedostala, i když vím, že je to asi chyba. Každopádně co se filmů týče, tak já mám asi nejraději tento díl – https://filmoz­routi.cz/film/437-harry-potter-a-kamen-mudrcu/ Myslím si, že z velké části za to může i nostalgie, protože jsem ten film poprvé viděla jako malá. I teď po letech se na něj ale vždy ráda podívám. :)