cippi

Jaký datum mám napsat na IV. díl (tj. žádost o nemocenské) neschopenky jako poslední den pracovní činnosti?

Pracovala jsem naposledy ve středu, ale pouze půl dne, a poté jsem odešla k lékaři, který mi napsal prac. neschopnost ještě na ten samý den.

Odpovědi
ivzez

Datum, kdy jste byla naposledy v práci,
tedy středeční datum.

Nevyplňuje toto datum zaměstnavatel?
Doplňuji:
Radši jsem si neschopenku vyhledala: Datum, kdy naposledy pracovala, vyplňuje pouze OSVČ. Odpověď ohledně vyplnění skutečného data platí i v případě OSVČ.