Pokročilý

Jaký dárek si myslíte, že by potěšil babičku a dědu?

Přemýšlela jsem o nějaké společné fotce se svým bratrem, ale protože bydlíme v jednom domě a vidíme se každý den, není to tak nutné.Co dáváte svým prarodičům vy?Děkuji
Doplňuji:
Děkuji všem za rady, ovšem Dr.Axl, je mi 14 let, a proto mi přijde závazek,že se o babičku s dědou postarám trochu zvláštní.Možná jsem to jenom špatně pochopila.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Staří lidé uznávají zcela jiné hodnoty než mladá generace. Volil bych proto něco praktického, pro babičku třeba šátek, šálu, atd. "Dárek pro dědu pro radost":http://pro-radost-dedy.darek.c z/ například klobouk, papuče, vycházkovou hůl..

Další odpovědi:

Jsi tu zcela nová a už máš uzavřený profil, takže místo do mailu ti to napíši zde i pro ostatní.
Největší dárek pro tuto generaci /bez ohledu na reálný ročník narození), je průkazný projev změny postoje a závazek, že se o ně postaráte v neodvrateném údobí konce života.
Alespoň se stejným respektem vůči stáří jako námi opovrhovaná etnika vietnamců a cikánů. Ti by nikdy nedali své vlastní rodiče do důchoďáku, aby je pak každý měsíc pumpli o zbytek důchodu, co jim zbyde po odečtu na ubytování a stravu.
Doplňuji:
Ad marťa, bylo to samozřejmě v obecné rovině a z otázky nebyl patrný tvůj věk.
V tom případě se přikláním k radám ostatních, ten internet by možná nebyl marný, otevírá dlouhodobě spoustu dalších možností a poučení.

Zlatý

Kdyby komunisti vyhráli volby, ale to jim bohužel zařídit nemůžu.

Zlatý

fotky jsou jako "dárek pro prarodiče":http://pro-prarodice-vanocni.d arek.cz/ vždy potěšením,

jak třeba kalednář z fotek rodiny ...nebo album rodinných fotek

obojí jsem už darovala s úspěchem

Zlatý

Záleží hodně na tom, kolik je jim let. Jsou dědové a babičky ve věku cca 50 nebo také 70 let. A to je rozdíl celé generace a tudíž radosti dělají zcela jiné věci.

Bronzový

nechávala jsem zhotovit bonboniéru nahoře s fotkou kláštera z obce, odkud oba pocházejí a dárek měl velký ohlas. Krabička se potom hodí i na jiné drobnosti než bonbony.

Stříbrný

No nevím, lidé tohoto věku již mají snad všechno potřebné a věci si šetří aby dosloužily s nimi. Starší již jsem a dělám to také tak. Nauč je používat PC a internet, objeví možná zcela jiný svět. Nebo jim aspoň předveď co to je.

Bronzový

... že by papuče?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.