Avatar uživatele
marťa382

Jaký dárek si myslíte, že by potěšil babičku a dědu?

Přemýšlela jsem o nějaké společné fotce se svým bratrem, ale protože bydlíme v jednom domě a vidíme se každý den, není to tak nutné.Co dáváte svým prarodičům vy?Děkuji
Doplňuji:
Děkuji všem za rady, ovšem Dr.Axl, je mi 14 let, a proto mi přijde závazek,že se o babičku s dědou postarám trochu zvláštní.Možná jsem to jenom špatně pochopila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, Adula.57 před 4534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Staří lidé uznávají zcela jiné hodnoty než mladá generace. Volil bych proto něco praktického, pro babičku třeba šátek, šálu, atd. Dárek pro dědu pro radost například klobouk, papuče, vycházkovou hůl..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsi tu zcela nová a už máš uzavřený profil, takže místo do mailu ti to napíši zde i pro ostatní.
Největší dárek pro tuto generaci /bez ohledu na reálný ročník narození), je průkazný projev změny postoje a závazek, že se o ně postaráte v neodvrateném údobí konce života.
Alespoň se stejným respektem vůči stáří jako námi opovrhovaná etnika vietnamců a cikánů. Ti by nikdy nedali své vlastní rodiče do důchoďáku, aby je pak každý měsíc pumpli o zbytek důchodu, co jim zbyde po odečtu na ubytování a stravu.
Doplňuji:
Ad marťa, bylo to samozřejmě v obecné rovině a z otázky nebyl patrný tvůj věk.
V tom případě se přikláním k radám ostatních, ten internet by možná nebyl marný, otevírá dlouhodobě spoustu dalších možností a poučení.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Kdyby komunisti vyhráli volby, ale to jim bohužel zařídit nemůžu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

fotky jsou jako dárek pro prarodiče vždy potěšením,

jak třeba kalednář z fotek rodiny …nebo album rodinných fotek

obojí jsem už darovala s úspěchem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Záleží hodně na tom, kolik je jim let. Jsou dědové a babičky ve věku cca 50 nebo také 70 let. A to je rozdíl celé generace a tudíž radosti dělají zcela jiné věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

nechávala jsem zhotovit bonboniéru nahoře s fotkou kláštera z obce, odkud oba pocházejí a dárek měl velký ohlas. Krabička se potom hodí i na jiné drobnosti než bonbony.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No nevím, lidé tohoto věku již mají snad všechno potřebné a věci si šetří aby dosloužily s nimi. Starší již jsem a dělám to také tak. Nauč je používat PC a internet, objeví možná zcela jiný svět. Nebo jim aspoň předveď co to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

… že by papuče?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
motýlemanuel

Já si myslím, že moc pěkný dárek by byly například i nějaké rámečky na fotky. Určitě mají doma spoustu fotek rodiny, tak by jim nějaké pěkné rámečky mohly udělat radost. Třeba tyto https://www.e­mako.cz/foto-ramecky/emako-obdelnikovy-ramecek-pro-12-fotek--fotoramecek--ramecek-na-fotky--mini-galerie-na-fotky--46-x-60-x-3-cm/ vypadají dobře. 🙂

před 1595 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Náš děda je velký nadšenec do sportu, takže jsme jemu i všem členům rodiny nechali udělat jakoby fotbalová trička s našim příjmením – jakože jsme jeden tým. Všichni jsme si je na oslavě oblíkli a byla z toho hrozná sranda, tak kdybyste o tom přemýšleli, objednávali jsme z https://www.co­lorfactory.cz/po­tisk-tricek/ :)

před 1917 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek