Jaký dárek pro „výtvarnici“?

Chtěla bych kamarádce (18let) dát k Vánocům nějaký pěkný dárek, jelikož jí baví kreslení (cghtěla by být architektka, chodí do výtvarky atp.) tak jsem jí chtěla dát něco takového výtvarného, ale vůbec nevím co mělo by to být tak do 200,– (±) ale vůbec nevím, co byste poradili?

Odpovědi
hanulka11

kup jí pěkný skicák

WeeBear

Volila bych pravá bavlněná plátna.. Koukala jsem teď do Lidlu a tam jich měli 10 (30×30cm) do dvou stovek.. 🙂

slad08

Kdysi jsem viděl v knihkupectví takovou malou knížku, kde byli v ní všichni slavní malíři a umělci.
Nejspíš by si musel, ale připlatit.

Toga

Nějaký pěkný skicák, potřeby na kreslení/malování, plátno, nějakou knihu o výtvarném umění, o umělcích apod. Nějakou knihu o architekuře – o moderních stavbách apod. nebo úplný opak o řeckých a jiných stavbách, něco o známých architektech, nějaké dražší potřeby na rýsování (tužky, pravítka,…) Knihy s podobnou tématikou. Řetízek s nějakým výtvarným ornamentem. :)