Janilivi

Jaký dárek pro kamaráda k Vánocům?

Ano .. Sice predbiham ale musim tento dárek koupit brzy.. Mě je 12 a potrebuji mému 15-ti letému kamarádovi koupit dárek k vánocům. Ne nic přes internet ale něco co se dá koupit v obchodě do 70Kc? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych mu teda koupila křečka.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/K%C5%99e%C4%8Dek

Další odpovědi
gecco

Nejlíp, když se s ním domluvíš – z nás jej nikdo nezná…
😉

ReHu

Přívěsek ke klíčům?

nosahosa

Kup mu nějakou kvalitnější čokoládu, třeba Lindtku. :)

bolak

Kdybys byla tak o 5 let starší, řek bych předstírej že seš vánoční stromeček a nech ho ať tě strojí, ale takhle těžko říct. Za 70 korun nic dobrýho neseženeš, vymysli jiný typ dárku než „věc“ koupenou za peníze.

gecco

Pumíku, to je k večeři mááálo…
😉

anonym

Za ty prachy…

gecco

Za ty prachy se dá koupit i kuře – oškubaný, vykuchaný…
😉