Jaký dárek pro dvouleťáka?

Ahoj, synek bude mít na podzim narozky, poradíte někdo nějaký prima dárek?

Odpovědi
Nuk nuk

Hodně záleží i na tom, kolik chcete za dárek dát peněz.
Zkuste ale např. velice pěkné a kvalitní hračky od LEGO nebo Playmobile. Obě firmy vzrábějí hračky pro různě staré děti a pro kluka je taková stavebnice určitě zajímavá.
Pak mohu ještě doporučit moc pěkná autíčka od německé firmy Lena. Jsou pěkná bytelná a narozdíl od jiných hraček, nejsou vzrobená v Číně.

Janulka

Ahoj, hodím ti sem pár prima odkazů, třeba si vybereš:
http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/catego­ries/series/11672/
http://www.bino-drevenehracky­.cz/motoricke-hracky
http://tipnada­rek.webnode.cz/

Lencis

Hlavně kvalitu a ne kvantitu.

Co takhle kolo, zatím s přídavnými kolečky samozřejmě.

Nebo nějaká kvalitní stavebnice.

Určitě bude mít radost ze všeho… tak malým dětičkám se ještě snadno zavděčíte 😁

rákosníček

Kolo není špatná volba ale není špatné i třeba tříkolku nebo odrtkovací motorku můj syn se na ní dost vyřádil, ale aby si ten dárek užil když to má být na podzim myslím že nějaké bytelné autíčko by nebylo marný může si sním hrát i doma i venku když to půjde. Synovec ke druhým narozkám dostal traktor s vlekem a moc si sním vyhraje i rok potom tak hodně štěstí při výběru

zimina

Ahoj, my jsme synovi koupili slapaci bagrik s valnikem a byl z toho uplne hotovy. Je fakt ze cena je trochu jinde (1900,–) ale radost jakou z toho mel ty penize uplne zazdila.

miney777

Je toho opravdu spousta, krásnou knížku, co ho „bude bavit“ – třeba ty s tím pluzzlem, nebo stavebnici, vláček třeba z Ikei i stěma kolejema, koloodrážedlo, nějaké velké auto, puzzle jako takové – samo, že ty větší kousky, nebo dřevěné vkládačky, nebo nějaký ten „ponk“ s nářadím – to může být velký hit…