Luc123ka

Jaký dárek mám koupit svému 14.letému příteli, nechci aby byl moc drahý, ale aby se mu zase líbil?

Odpovědi
profimaster

  1. Předpokládám, že tobě není 15 a nechodíš na brigádu, takže ani nic drahého rozhodně nekupovat.
  2. Valentýn je svátek lásky a láska se neprokazuje utrácením, ale skutky. Viz. to, že pokud koupím něco na internetu, zaplatím převodem a pošták mi to přinese až ke dvěřím x dám si práci, nakoupím nějaký mateirál, dojdu pro něj, něco z toho vyrobím.
  3. Můžeš použít návody na internetu, viz například

https://www.stre­am.cz/vychytav­ky/10004914-valentynske-darecky

Měla by jsi se vejít v pohodě do 100 koruny, ale zase je už 12, takže pokud to chceš mít přesně 14.2, budeš si muset pospíšit.

setapouch

Spravne, vilkou nebo ostrovem neurazis.

14.letemu :D Priteli! LOL!