Krejcík

Jaký dárek koupit třídnímu učiteli na rozloučení? do 3000 Kč / nejlépe pobyt

Zdravím, prosím poraďte, loučíme se s třídním učitelem a tak si zaslouží pořádný dárek. Řekněme do 3000 Kč. Hodil by se nějaký zájezd pro dva, ale jedině s jídlem v ceně, spíše relaxační pobyt. Naše ZŠ je v Praze ale samozřejmě by bylo lepší sehnat místo někde jinde než v Praze. Prosím o odkaz na nějaký pobyt na pár dní a nebo pokud máte jiný nápad tak taky likněte.. prosím. Děkuji moc.
Doplňuji:
A víte že nepomohlo? 😁 Stejně děkuji.. není tam moc velký výběr. On je to takový drsný chlápek, žádné čokoládové pokušení, na ferrari on není, pivní lázně se mi nelíbí a jsem si jistý, že on by nechtěl nikam létat (ani balonem) 😁 To se omlouvám, nějaké další tipy? hodil by se konkrétní pobyt do 3000, pobyt jedině pro dvě osoby

Nejlepší odpověď
Melkor

Ahoj, tohle ti určitě pomůže http://www.esen­nce.cz/darek-pro-ucitele/
Doplňuji:
V tom případě hodně možností najdeš zde: http://lmgtfy­.com/?q=d%C3%A1rek+pro+u­%C4%8Ditele

Další odpovědi
arygnoc

skúste navštíviť nejakú cestovku a kúpte tam darovací kupón.
Triedny si potom môže vybrať pobyt sám a prípadne doplatiť.

;)