Kostk@

Jaky dárek k Vánocům mám vyrobit? …

Něco ne moc náročného (tak středně) … Spis aby to nebylo moc casove narocne…Třeba uz jsem kreslila tři obrazy na plátno (olejovymi barvami – a tak to schlo dlooouho) …
Ta chvilku jsou Vánoce a ja musím mít víc dárku .. Napadlo mmne zebych vzala plátno, tam nakreslila strom a na nej bych prisila knoflíky barevne(jako listy)… Proste bych chtěla radu co mám ještě vyrobit … Potřebuju dvA- tři dárky a za chvíli jsou Vánoce a moc času teď nemám … A pokud řeknete koupit tak oni to chtějí abych to vyrobila a mne to i baví akorát nemám moc času … Proste NEMÁTE NAKE NAPAADY NA RUČNĚ DĚLANÝ NEČasově NÁROČNÝ DÁREK? Děkuji za odpovedi :***

Odpovědi
NeedHelp:(

http://www.jak­setodela.cz/vi­deo/3508/papi­rove-srdce-jak-vyrobit-srdce-z-papiru Tohle by se ti hodilo :) Je to papíré srdce ale né jen tak nějaké ( krásné

melanie

šperky(náušnice, řetízky, náramky), podobný věcičky nebo zkus něco vymodelovat z takové té modelovací hlíny, kterou koupíš v papírnictví, můžeš udělat obrázky na tričko/oblečení, něco plést/uháčkovat :)