supovaa

Jaký dar na svatbu?

Prosím o pomoc! Za tři týdny jdu na svatbu bratra mého přítele a nevím co mu koupit jako svatební dar. Je u nás zvykem, že každý svobodný/á nese automaticky na svatbu dort, který mě vyjde na zhruba 500 KČ. Chtěla bych se se vším všudy(i s tím dortem) vlézt maximálně do 1000– 1500. Prosím Vás o radu… Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
Deli

Co na dort posadit malou ozdobnou truhličku a tu naplnit třeba zlatými dvacetikorunami v hodnotě, kterou chcete k dortu darovat? Nebo ji prostě darujte k dortu, nemusíte ji dávat na něj.

Další odpovědi
Michal Kole

Plavecký kurs pro novomanžele, aby mohli jet na svatební cestu k moři