Mucillinka

Jaký dámský epilátor je nejlepší?

Ráda bych si pořídila nový epilátor, ale v nabídce je jich tolik, že nevím, jaký vybrat. Měla by vyhovovat jak cena tak hlavně funkčnost a slušný výsledek.Děkuji za typy.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já se vždycky pohrabu na Heurece. Podle mě ideální způsob, jak si vybrat podle požadovaných parametrů.

Zdroj: http://epilato­ry.heureka.cz/

Další odpovědi
led

Je ich veľa dobrých, ale pozor, pozrite nielen čo je napísané, ale čo to naozaj je.
Veľakrát je napísané „dámsky epilátor“ a v skutočnosti je tam „dámsky depilátor“ alebo naopak a to je rozdiel. Veľa predajcov nerozlišuje, že je to rozdielný spôsob práce.
Aký je rozdiel? Depilácia je odstránenie chĺpku nad povrchom pokožky, napr. holením alebo chemickou depiláciou. Epilácia je odstránenie celého chĺpku aj s korienkom.
Zjednodušene
depilátor=holiaci strojček
epilátor=vytrhávač chĺpkov

Džuls

Ja mám ,,satin perfect" od Philips. Skús pozrieť http://www.phi­lips.sk/c/epi­latory/24381/cat­/#tabState=0;fil­terState0=EPI­LATORS_SU_SK_CON­SUMER%3Dtrue

Majú pekný dizajn, sú kvalitné, máš tam niekoľko nadstavcov, ja som mala k svojmu aj pinzetu so svetielkom 🙂 Som s ním maximálne spokojná 🙂