Hanah

Jaký další postup lze očekávat od podání trestního oznámení výborem SVJ,jehož jsme členy a tudíž vlastníky bytu.

Pro závadnost sklepní kóje využívali jsme řadu let k uskladnění věcí,předmětů,drob­ného nábytku nevyužívanou bývalou prádelnu.Výbor nás vyzval k uvolněnmí místnosti /ústní požádání/ k určitému datu.Protože nemáme kam uskladněné věci dát a výbor řekl,že ho to nezajímá /je nám 7O let a žijeme v domě více jak 5O let/,prosím poraďte.Nevíme si rady a teď nás čeká ostuda.K dispozici jsou ještě další dvě místnosti pro využití SVJ.My nechceme používat tu prádelnu,rádi bychom suchý,neplesnivý sklep a to ten náš původní takový není,ale výbor chce „prádelnu“,ostatní ho nezajímá.

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses ptala na totéž před měsícem, viz odkaz ve zdroji.
Vyžádej si písemnou výzvu a vůči ní se odvolej! Trvej na přidělení náhradních suchých prostor adekvátních původní sklepní kóje.
Prostuduj si podrobně stanovy společensví a braň se v jejich intencích.
Dávno ses měla obrátit na bezplatnou právní poradnu na netu, je jich povícero.
Stejně by ti měli poskytnout konzultaci na vašem MÚ, otázky občanského soužití, sociální odbor podporující seniory apod.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pozadavek-vyboru-sbv-uvolnit-nami-pouzivanou-pradelnu-pro-remeslniky?_fid=5ro0