Heřman

Jaký byste mě doporučily webový prohlížeč na pomalé připojení k internetu.

Moje rychlost připojení k interentu je 2 KB/s a někdy i 20 KB/s.

Odpovědi
beer

Co nejméně náročný na osazení PC, bez zbytečných věcí (okleštěný). Ale má vůbec odpovídat na tvoje otázky, když pak většinou nijak nereaguješ?
Sorry.. ))

Michal Kole

To je jedno, záleží na ergonomii prohlížeče a jeho technických valstnostech

Nykki

Zkus něco z okruhu: Maxthon,Opera, Comodo Dragon (na bázi Chrome), nebo Greenbrowser (jádro IE). Také ale záleží jaký máš OS…

A teď používáš jaký? A jak to na něm jede?