Jaky byste chteli zit zivot?

ahoj,chci vam popsat muj idealni zivot,jaky bych chtel zit, protoze zivot, ktery vedu , me nenaplnuje, a trapim se tim.Tak tedy – jsem v Indii,vysoko v horach , ve sve male jeskynce, uplne sam a daleko od lidi a tech jejich vecnejch problemu. Vstanu rano za usvitu, uvitam slunicko, provedu meditace, poslechnu si mantry, nakrmim mysky, ktere tam bydli v nore. Pak jdu za duchem prirody, nadhernou zarici vílou, a rozmlouvame spolu.Pote sejdu dolu nize do pralesa, kde si hraju a radim s opickami,li­tame,honime se a je radosti.Pak odejdu dolu do hiduistickeho chramu a ucastnim se obradu a zpevu manter. Tento chram by byl ten, co jsem videl na youtube a tez o nem cetl – zasvecen krysam.Potkani a krysy jsou totiz moje nejoblibenejsi zviratka. Po obradech bych vzal drevenou karku a sel bych jim do mesta vyzebrat jidlo,pak je nakrmil a hral si s nimi.Pak bych odesel zpet do hor , za svym duchovnim mistrem sadhuem,ktery by me vedl na duchovni ceste.Pote bych odesel zpet do sve jeskynky,a hovel bych si s pocitem nadherne proziteho dne, klidu ,samoty a pokory. TOTO je muj idealni den, takto bych chtel zit. A co vy?jak byste chteli zit svuj zivot?P.S. – hlavne neodpovidejte hloupe, napr. ze chcete byt miliardari, me zajima ,co se odehrava ve vasem nitru, po cem touzite.Dekuji za hodnotne odpovedi.

Nejlepší odpověď
zjentek

no život je rozhodně to, co ti utíká, když si tady děláš tyhle plány ,)

Další odpovědi
arygnoc

a teraz budem hrubý:

duchovný život, majstri a čo ja viem čo – tvoje ideály, sú ti na hovno, keď si ani v prahe nevieš kúpiť mlieko.

začni napred šľachtiť telo – nauč sa chovať kravy, kozy a dojiť (nie od mamičky, ako to máš rád), proste fyzicky makať, a duchovno príde samo – večer padneš do postele ako drevo a budeš rád, že nejaký duchovný majster ti dá pokoj.

ži s prírodou, v pote tváre prijímaj jej dary a budeš spokojný.

inak môžeš meditovať s prázdnym bruchom, však aj tie krysy a potkany sa potom dočkajú svojho prírodného mäska, keď ťa budú obžierať.

anonym

Ty se v těch (s)myšlenkách pěkně plácáš – kolik ti, prosím tě, je let? – 5–6???
Chceš žít sám, ale samostatně nejsi schopen najít ani dodavatele mléka v Praze či vymyslet, jak se dostat do Španělska (což je – vůči Indii, ´za rohem´).
Víš co? – zkus žít týden podle toho, co jsi napsal – jen týden.
Týden nejez nic, co si nevyžebráš (žádné nákupy, vysoko v horách taky nejsou sámošky). Týden se myj pouze studenou vodou, spi na zemi a bez pokrývky. Týden neposlouchej rádio, nekoukej na TV a zapomeň na počítač – jen rozjímej, můžeš si i zpívat. Ten týden si pochopitelně sám per – jen ručně a jen ve vodě (žádná pračka v horách není). Všechno sám!
Máš k tomu – právě nyní, velmi dobrou příležitost, příští týden jsou prázdniny.

Kelt

Samozřejmě, každý má právo si vysnít život, jaký si přeje, taky se dokáži zasnít a představovat si nějaké filmy, které se odehrávají v mé mysli a které by možná ani nešlo natočit. Ale mysl dokáže všechno. Když chci, představuji si, že jsem rytíř, bojovník, kosmonaut na cizí planeně, král atd. ale žít bych tak nechtěl. Není důležité, co prožívám, ale jak to prožívám a co mi to přinese. Jistě, takový život může být pro někoho zajímavý, ale jste na takové duševní úrovni, abyste dokázal žít podle svých představ. To, že chcete žít sám odloučen od lidí, svědčí o tom, že nemáte rád lidi a nechcete pro ně nic udělat, ale chcete aby se o Vás starali. Naučte se mít rád sám sebe, podívejte se na vše jinýma očima. Ne těmi, na kterých máte černé brýle. Změňte své názory, vadí vám lidské problémy. A to si myslíte, že v přírodě nebudete mít problémy, že ¨vás nenapadne tygr? Meditovat můžete i zde, stejně jako pronášet mantry, modlidby atd. Ale určitě uděláte víc, když s někým promluvíte, někoho potěšíte a nebudete všechno kritizovat. Není důležité brát, ale dávat. Abyste mohli dávat, musíte se stát jiným člověkem. Možná je pro vás život indického poustevníka ideál, ale ať mate jakýkoli sen a vzor, pamatujte si, že jste originál. Nikdy nebudete jako váš vzor, najděte si vlastní cestu.