Martin Kment

Jaký byl význam doby bronzové pro Evropu?

Nejlepší odpověď
annas

Doba bronzová měla pro Evropu velký význam, protože jak vyplývá z jejího názvu, byla bronzová.

Víc se dovíte z učebnice dějepisu, určitě jste probírali ve škole.

Další odpovědi
quentos

Domácí úkoly neřešíme. Zadávají se proto, aby si je student sám vypracoval a tím se naučil samostatně pracovat.

led

Vývojový. Vývoj človeka má istú dejinnú súvislosť. Bez doby bronzovej by sa obyvateľstvo Europy inak vyvíjalo. Zvyšok v učebnici dejepisu.

anonym

Annas,doba bromzová?To tam měli asi hodně bromzu,že jo?
Ty,jako češtinářka a takovou chybu.

lexx

strejda google ten ví všechno

led

Jugar, ak by ste čítali odpovede a diskusiu na svoje otázky našli by ste tam:
„Jeden zo známych zrakových klamov je oprava vlastného textu. Stáva sa, že ho prečítate správne, ale chýbajúce, prípadne zle napísané písmená si neuvedomujete, pretože rozum, mocný čarodej, vie čo ste napísali. Oko vidí, ale myseľ neprijíma.“