Avatar uživatele
Kelt

Jaký byl váš největší sportovní výkon?

Říká se, sportem ke zdraví. Samozřejmě, že jiné výkony bude mít člověk, který sport provozuje v nějakém oddíle a jiné ten, kdo to dělá rekreačně. Ovšem radost, že jsem překonal sám sebe jako jednotlivec, nebo člen týmu, který se při hře setkal třeba se slavným hráčem, nebo navštívil cizí město i zemi, hovoří sami za sebe. Taky je možné, že se pod uvedenými přezdívkami skrývá nějaký reprezentant, nebo účastník OH.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Vylezl jsem na Sněžku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Asi 300 km za cca 12 hodin, na bicyklu…
Ale to jsem byl ještě mladej…

Remiza v simultánce se Salo Flohrem…
Ale to jsem byl ještě chytrej…

;-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Medaile na Akademickém mistrovsví ČR ve sportovní střelbě (hodnotu medaile a ročník AM ČR z pochopitelných důvodů neprozradím).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Asi ten, když jsem navštívila známé, kteří nebyli doma, ale branka do zahrady nebyla zamčená. V pohodě jsem ji otevřela a ladným krokem kráčela ke vchodu do domu. Najednou se objevil pejsánek, velký jak dům, štěkal jak … nevím co a začal mě honit. Asi si chtěl na mě smlsnout. Ten šílený běh, který trval asi 3 vteřiny přes celou zahradu, musel být olympijský rekord. Proč mi neřekli, že mají doma psa jak dům, to už se nedozvím ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Na celostátních přeborech ve střelbě z různých zbraní (vojenská puška, malorážka, revolver r.9, vzduchovka) asi 8 diplomů a 2 ceny za různé umístění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Výstup na Gross Fiescherhorn (4050 m n. m.).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek