monkey

jaký byl Váš nejsilnější hudební zážitek?

je jedno jestli to byl koncert,nebo poslech doma.jde o to zda jste zažily ten euforický pocit.

u mě konkrétně nezapomenu na koncert U2 v Budapešti ale to je dávno.pak ještě Jamie Cullum na colors of ostrava.snad se ještě dočkám Jamiroquaie někde poblíž republiky....­.............­...jak jste na tom Vy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Když dcera měla první veřejný koncert na piano v 7 letech-byla jsem dojatá a pyšná

Další odpovědi
ten který je

Těch koncertů bylo mnoho.Někdy když si doma pustím nějakou opravdu dobrou muziku,tak mi běhá i mráz po zádech.:-)

Terryle

Koncerty jsou skvělá věc, vzpomínám na McCartneyho nebo Waterse, ale ve mně nejsilnější zážitek nechalo album Pink Floyd Ummagumma. Měla jsem floydovský období, kdy jsem se postupně propracovávala ke všem albům a jednou jsem pustila i tohle. Nevím, co na tý desce je a jak ji Floydi vyráběli nebo skládali, ale ten efekt na mě byl nepopsatelnej. Já z ní neměla depresi nebo blbou náladu. To byla čistá hrůza a pocit něčeho naprosto příšernýho. Nedoposlouchala jsem to a na uklidnění jsem pak celej večer poslouchala zklidňující Wish You Were Here (taktéž floydovská). Takže Floydi jsou pro mě v efektu na špičce. Uměj vyděsit k nepříčetnosti a pak zase ukonejšit a tu hrůzu zahnat. Géniové.

anonym

můj silný zážitek byl v roce 1995 na muzikálu Drákula,jelikož to byl můj první muzikál na kterém jsem byla,jednak byl nadherný

FilosofovaEm

Hlasy, co natrhávají zadek. Anastacia, Celine Dion, skákající během zpěvu do výšky 2 metrů, a v devadesátém­čtvrtém Lenny Kravitz, když kolem jeho hlavy lítaly dredy na 3 metry jak Medúze hadi 🙂.

quentos

euforický pocit mám při poslechu hudby často, těžko vybírat. Ale největší nejspíš byl na koncertě Avril Lavigne v Praze