uccello

Jaký byl váš nejoblíbenější pornofilm ze 70. a 80.let?

Já měl nejradši Josefínu Mutzenbacher, konkrétně první díl ze 76.roku.

Nejlepší odpověď
dudu

Zatím nejslavnější polská komedie z roku 1984 – film Sexmise.
Hlavní hrdinové, dobrovolníci Max a Albert se po umělém zmrazení těla probouzejí o „něco“ déle, než jak to plánoval původní vědecký experiment. Jejich šok je dvojnásobný, neboť se ocitli v 21. století, v novém společenství, kde žijí pouze ženy. Muži na Zemi zatím vyhynuli, ženy se staly zcela soběstačnými a „silnější pohlaví“ je pro ně nepřítelem číslo 1. Max a Albert jsou tak proti své vůli považováni za jakési nepohodlné „vykopávky“ a hrozí jim to nejhorší: smrt, anebo násilná přeměna v ženy…

Další odpovědi
ten který je

Na žádné porno jsem se nedíval,díval jsem se na Ženu za pultem.

Drap

Žádný. V té době se téměř nikdo z nás na porno nedíval, a vůbec nám to nescházelo.

Natttýsek

Ja sem žadnej nevidela

pusinka50

Žádný. Tenkrát jsme nevěděli, co je to porno…

bumbac

V té době u nás doma…

Sůwa

dudu – Sexmisi jsem sice jen četla, ale jako porno mi to zrovna nepřipadalo 🙂

uccello

Je pravda, že Sexmise je trošku mimo výseč, ale i tak děkuji. Je pravda, že kdysi to nebylo jednoduché sehnat, ale snad se někdo najde. Těch titulů bylo mraky, hlavně od našich německých sousedů, z Francie, Švédska atd.

huxa

tak Východní Německo, co si budeme namlouvat, to vždy dokázalo zásobit Česko prasečinkama… :)