ten který je

Jaký byl váš nejkrásnější sen?

Opak noční můry.

Nejlepší odpověď
anonym

jednou jsem měla krásný až neuvěřitelně romantický sen jako z filmu

Další odpovědi
BEAES

Já si je už nepamatuji, denně jich mám několik, ne vždy jsou ale krásné!

hanulka11

Já se většinou vzbudím a vše je pryč.Nevím jak to dělám . Prostě asi v noci sním a ve dne žiju,jinak si to neumím vysvětlit.

Miroslavst

každý sen, který si pamatuji byl krásný.

ten který je

Miroslavste a nejsou ty sny chlupatý?Já je někdy mám ale ráno mně vzbudí žena a že musím vstávat a na nákup nebo luxovat a sen je v háji.:-D