bolak

Jaký byl váš nejhorší den v životě?

Dle kodexu mám prý takovou otázku uložit do kategorie „Zábava a ostatní“, no budiž, tak sem s tím, chci se bavit..

Nejlepší odpověď
chachar1922

Takový mě asi ještě nepotkal. Pořád věřím, že může být i hůř.

Další odpovědi
Drap

Ten nejhorší teprve příjde.

redy

Nejhorší den v mém životě je. Ale nepatří do kategorie zábava. Nic horšího už nemůže přijít…

led

Nemôžem hodnotiť, ešte žijem.
Ale v doterajšom živote som si už viackrát myslela, že prežívam ten „nejhorší den v životě“, nebola to pravda. Prišiel ďalší a ďalší…

zjentek

Hodně špatný.

Kryšpín

Jeden nikoliv ale několik, když učedník co si hraje na politika, začne blábolit a masírovat lůzu o blahobytu

bolak

chachar1922: to určitě jo, ale z těch co už byly se dá určitě něco vybrat, né? :) no, ono to chce trochu času, třeba až si vzpomeneš, k otázce se vrátíš, ju budu čekat.. 🙂