toxino007

Jaký byl obash nikotinu v cigaretách v socialismu?

Dobrý den Dnes je v jedné cigaretě okolo 1mg nikotinu Jak to bylo v socialismu? Bylo v cigaretách obsaženo víc nikotinu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Za socialismu okrádání nás závisláků pomocí light cigaret neexistovalo. Každý dělník, rolník i pracující inteligent za své peníze obdržel poctivou dávku nikotinu a dalších škodlivin.

Další odpovědi
gecco

1 mg/cigareta jsou tzv. ´těžké´ (silné) cigarety, lightky mají až cca desetinu…
😉
Obsah nikotinu byl za socialismu obdobný, jen lajtky se téměř nevyskytovaly.

lexx

chutný, zdravý a levný