Pokročilý

Jaký byl nebo je největší podvod v dějinách?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Největší podvod v dějinách je daň z příjmu a daň z vlastnictví nemovitosti:-(((

Člověk je trestán za to, že se snaží:-(((

Další odpovědi:

Zlatý

Ke všem spravedlivé sociální zřízení...
;-)

Zlatý

Že by to byla Česká kuponová privatizace ?

Bronzový

únor 1948
bez něho by jsme se měli minimálně jako v Rakousku a ani ta kupónová privatizace by nebyla nutná.

Bronzový

Největší podvody (meřeno počtem okradených a objemem zpronevěřených peněz) byly klasické pyramidové hry alias Ponziho schémata. Rekordmanem se asi stal prosnulý Bernard Madoff (minimálně v kategorii jednotlivců), neboť pronevěřil neuvěřitelných 65 milard dolarů, což je 1000x víc, než proteče ročně naším státním rozpočtem ...

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/M adoff_investment_scandal

https://www.youtube.com/…
Doplňuji:
(zapni titulky)

Stříbrný

Nabozenstvi.

Bronzový

Únor 1948 bol vybavený už na Jaltskej konferencii, keď si mocnosti rozdelili Európu na východ a západ. Už nám aj Marshalov plán zakázali.

Že všichni komunisti měli už dávno viset a byl by klid.
Doplňuji:
Barbakane hodně se mýlíš s tvým psaním :cituji tvá slova:Jugar, bylo by mi to líto, kdyby pověsili tvé prarodiče, rodiče a další členy, určitě rozvětvené, rodiny.

PS:
Jsi na velkým omylu a zřejmě jsi komunista,jinak by se tě to nedotklo.Neznáš moji minulost natož minulost mých rodičů a prarodičů.Jeden velkej omyl z tvé strany.Jsem antikomunista a taky ateista,to asi vše.Jen ještě mi zbývá dodat,že jsem zastáncem swastiky,ale tu asi taky nepochopíš.

Zlatý

Převzetí moci v roce 1989 Havlem, kuponová privatizace Klause, rozkrádání státního majetku do roku 2013. Je toho mnoho.
P.S. Jugar, bylo by mi to líto, kdyby pověsili tvé prarodiče, rodiče a další členy, určitě rozvětvené, rodiny.
Doplňuji:
Nechápu, proč si jugar nechal odstranit svůj příspěvek, vždyť je demokracie a každý má právo vyjádřit svůj názor!

Diskuze k otázce

Pokročilý

střevo

@zzzlatokopka

u daně z příjmu jsi vedle, jak ta jedle - páč to je základem kapitalistickýho státu.
ale daň z vlastnictví - ta vodporuje (už nejen) zákonu slušnosti,,,!!!,,, spravedlnosti a ústavě,,,

de vo svobodu jednotlivce(a jen vo to šlo, dyž se zakládaly USA)

počkej až nám náš orwell někdy spočítá kolik máme vozidel(auto, moped, kolo, kolečkový brusle), kolik vobytný plochy, kolik hrnků, kolik zubů, kolik bot, kolik
hodinek, telefonů, televizí a rádií....

politika Orwella, kerej na tohle příde by měli hned poslat na Guantanámo do klece ;-)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.