Rokio

Jaký bych měl udělat další krok k pořízení nových dveří do bytu?

K narozeninám jsem poslal na účet mamce 12.000 Kč a k tomu jsem ji dal symbolický kupón zpracovaný přes Microsoft Word na 12.000 Kč na nové dveře (poznámka: Dal jsem jí samozřejmě i jiné dárky).

Dveře do bytu podle mého odhadu stojí přibližně 10.000 Kč, takže finance už na ně jsou. Problémem je ale, že žádná společnost v našem městě zabývající se prodejem dveří nenabízí zednické práce, tedy vybourání.

Jak bych měl postupovat dále podle vás, aby naše rodina měla nové dveře do bytu?

Nejlepší odpověď
Drap

Koupit dveře a sehnat někoho kdo ti je usadí. Podle mne to sám nezvládneš, i když to neni nijak zvlášť náročné. Neodborným osazením bys mohl přijít i o záruku.

Další odpovědi
nyjono

  1. dveře je možné často usadit do stávajících zárubní
  2. prodejci dveří nezajišťují montáž. Projdi na netu nabídky zednických prací ve vašem městě a jednoho po druhém je obvolej a zeptej se ns to.