Jaký by mohli mít o nás Američané názor, kdyby jim někdo pustil z DVD pár dílů českého seriálu Hospoda s titulky?

Doplnil jsem otazku diky Drapovi, aby se vedelo jake cizince myslim. Tak zkusime Americany :) Ale muzete se vyjadrit o keterm koliv jinem narodu. Klidne zahrnte i domorodce nebo Japonce.. :) Jak se vám bude chtít. Jde mi o to jak te nseriál může působit na jejich zvyklosti. Co si o nás můžou myslet?:)

Nejlepší odpověď
Drap

Kteří cizinci ? Jiný názor by měl asi angličan, a jiný názor by měl australský domorodec. Lze předpokládat, že různí cizinci by měli různé názory.
Doplňuji:
Lze předpokládat, že 10 různých Američanů bude mít 100 různých názorů. Každý člověk je přece jiný, líbí se mu jiné věci a každý má svůj vlastní názor bez ohledu na národnost.

Další odpovědi
gecco

Myslíš, že Hospoda představuje vkus průměrného (či většinového) Čecha??
;-DD
Pokud si teda uvědomuju, o co šlo, pak musím nesouhlasit…

mosoj

Žádný názor. Většina Američanů neví nic o ČR a nejenom o ni.

lexx

že jsme národ ochlastů, pivních strejců žvanilů a hospodskejch povalečů což jsme