Avatar uživatele
anonym

Jaký by mohl být důvod?

Před chvílí jsem viděl na Netu záběry,kdy žáci 9.třídy demolují učebnu.Viděl jsem to proto,že se ti kabrňáci při tom natáčeli.
A to je ještě slabota,jsou i filmy,dokonce s titulkama,mlátí na nich lidi,v tomhle př.bezdomáče.Proč? To se „realizují“? Asi .
Doplňuji:
Při představě,že jednou,nevyhnu­telně,oni budou vychovávat další deváťáky.....Krás­ný,nový svět.
Ale třeba to nevidím,jak je v kurzu,pozitivně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

no od syna vím,že taková videa jsou trendy,kdo to natočí,to je frajer.
Už jsme to doma probírali,je to hrůza,spíš mě překvapuje kde jsou v tu chvíli učitelé??!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Přijde mi to hrozné. Tohle se dřív nedělo a ani nemohlo dít, protože učitelé měli nad žáky pevnou ruku a uměli si sjednat respekt. Dneska ne. ☹ Je to smutné a nevím, kde jednou bude naše budoucnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

to máš podobné, jako když někdo pohlavně zneužívá dítě a natáčí si to. Oni se pak na to koukají sami a uspokojují se tím. UTvého příkladu, na rozdíl od toho zneužívacího, však můžem jen ucedit „Když je to baví…“ … kde asi byla tou dobou „veledůležitá“ policie?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Bohužel k tomuto stavu přispívají někteří naši politici,kteří chtějí prosadit to,že i výchovný pohlavek od rodičů bude trestán.Nejsem zastáncem bití dětí ale výchovný pohlavek ještě nikomu neublížil.Pamatuji si když byla u mne jedna známá z Německa se sedmiletým hošíkem jaké to bylo utrpení.Klouček rozmazlenej,vše musel dostat,neustále knoural a když se mu nevěnovala pozornost byl vzteky bez sebe.Jeho maminka na něj jen tutunu.No hrůza.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jo, je to tedy síla. A trvá to už delší domu. Kamarád je ve jedné brněnské zákl.škole ředitelem a když mi líčí ty story, tek se mi nechce ani věřit.
Rodiče na výchovu kašlou, nemají moc času ani nervy, škola kašle mnohdy také (osobní zkušenost) a když ne, tak to stejně nemůže nahradit výchovu doma.
A jaké mají děti příklady? TV programy, tresty nízké či žádné, pohlavek na veřejnosti dát nemohu,…
A tito maldí budou vychovávat další generaci ve podobném duchu.
I mě někdy přepadnou myšlenky typu – děti v dnešní české společnosti???? Mít- nemít???
Ale třeba to není v globálu tak moc špatné a vše se v dobré obrátí 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

A víte čím to je? Vsadím se, že kdyby Vaše děti přišly domů s poznámkou, že něco takovéhu udělali, jistě by Vám vaše děti tvrdily, že to ony ne, že si na ně učitel zasedl, že se k tomu dostaly nevinně apod.

Někteří z Vás by se ještě vydali do školy sjednat pořádek s učiteli.

Vsadím se, že vy byste si to rodičům ani říct nedovolili…

Základku jsem opustil před pár roky, dobře vím, že přesně tak to chodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejde o dohled s bičíkem. Jde o to že po dlouhá léta upadala morálka. Děti si mohou dělat co chtějí. Vlivem kvalitnějšího způsobu života, zdravější výživou rostou děti rychleji, bují v nich nezkrotitelné hormony a ony jsou z nich nešťastné. Neví co s nimi. Proto bude svět plnější otrlých a ničeho se neštítících zmetků. Motiv zabíjení, vražd nebude z nenávisti ale jen tak, kvůli adrenalinu. To je jejich svět a jim patří, v tomhle budou muset žít. Proto jsou živelní pohromy a války, aby se nadměrný růst nezralého lidstva zpomalil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Súhlasím, že je to hrozné. Ale váľať vinu len na rodičov a učiteľov je nedostatočné. Na vine sme všetci! Oni opakujú, to čo vidia a počujú. Všimnite si len, aký veľký podiel zaberajú v médiách rôzne akčné, násilné príbehy – filmy, hry… V TV pravidelne sledujeme v zprávach i hlavných programoch návody na také akcie. NEOSPRAVEDLŇUJEM ICH! Práve naopak. Treba vysvetľovať deťom už v malom veku škodlivosť a aj trestať. A nie hladkať po hlavách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek