tomasstir325

Jaký by měl výbuch Yellowstonu efekt na ČR?

Nejlepší odpověď
www

S největší pravděpodobností by se jednalo o mimořádnou katastrofu s devastujícími následky pro celou planetu.
Odhady odborníků, studium
Doplňuji:
„Exploze tohoto supervulkánu by vymrštila popel, prach, a oxid siřičitý do atmosféry, zastíní tak sluneční paprsky a vytvoří trvalou studenou vlnu několik let. Plodiny v mnoha oblastech by přestaly růst a mnoho druhů zvířat a rostlin by čelily vyhynutí.“

Další odpovědi
Drap

Záleželo by na velikosti erupce. Pokuid by to bylo v plné síle, tak zřejmě devastující pro celou planetu.

anonym

Máš na mysli výbuch ´supervulkánu´??
😉
I kdyby něco takového vybuchlo jinde na světě, ČR by přestala existovat…
Ne, že by výbuch přímo zasáhl střední Evropu, to ne – ale následné změny klimatu by byly natolik závažné a dlouhodobé, že by přestalo existovat společenské a politické uspořádání v takové podobně, v jaké existuje dneska.

arygnoc

pri prebudení sa k životu tohto supervulkánu v celej paráde by to bola planetárne šou – nastalo by šieste vymieranie druhov.

ale čo sa týka čr – stačí petícia proti Yellowstone s 10.000 podpismi a nás sa to netýka, aj keď ostatný svet bude v p**li.

to si vážne myslíte, že čr je nejaká zvláštnosť? – proste zahučí život na celej planéte a začne sa znova.