Rokio

Jaký by měl dostat trest řidič, který předjíždí na přechodě a ještě na něm někdo je?

Trest za bezohlednost vůči chodcům

Nejlepší odpověď
zzzzz

Na přechodě nepředjíždí žádný řidič. Ten co předjíždí na přechodě je debil a debil za volant nepatří, takže jako jedinej možnej trest vidím, odebrat papíry.
PS pro mazala – debil není sprosté slovo, je to stupeň mentální retardace 🙂

Další odpovědi
Drap

Otázkou je, zda někoho omezuje či ohrožuje. V takovém případě bych mu dal nejméně 5 let na tvrdo.

cukrar

Nevím, zdali jste napsal dotaz správně, ale za předjíždění na přechodu je zadržení řidičáku. Bez vyjímek.
Je jedno, zdali ne přechodě někdo jde, či nikoliv.