Lily321

Jaký by měl být ideální politik ?

Prosím dostala jsem úkol a máme ho vypracovat na celou A5 prosím pomocte mi :) na A5 :) půlka A4..IDEÁLNÍ POLITIK prosím

Nejlepší odpověď
Drap

Úkoly tady nevypracováváme. Jaký by měl být ? Zkus se zamyslet sama . Asi by měl mít vysoké morální hodnoty, být chytrý, odborník ve své profesi. Měl by dodržet vše co sléíbí, nelhát, nekrástb a nevyužívat své postavení pro svůj prospěch.

Další odpovědi
manon

Když ideál tak ideál – znalý věci, nezištný, obětavý a zastupující zájmy svých voličů :)