Agneta

Jaký by byl za komančů postih za zveřejnění tohoto videa o Husákovi?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CH1sefMTj4o

Odpovědi
ten který je

Žádný.Dle mého bylo video nadabováno v době,kdy byl každý po bitvě generál.;-)

anonym

Vtipy na komunisty bylo mnoho, ale neznám nikoho, kdo by byl za to potrestán.

anonym

Video by se v tehdejší době nikde nedalo zveřejnit.
Tak,že žádný postih.

lexx

Husák, jakkoliv komanč byl poslední československý prezident…Havel, Klaus a Zeman ? trapní šaškové, ochlasta, zloděj a magor…

mosol

Ve zkratce UPPDKV

ivzez

Tohle vypadá na nějaký upravený televizní záznam ze sjezdu KSČ.

K takovým záznamům se tehdy těžko dalo dostat, zaměstnanci TV byli „prověření“. Videokamery se u nás objevily poměrně pozdě, imitátorů tu moc nebylo a většinou začínali a končili u napodobování Karla Gotta, …

Podle mne by takové video tehdy nevzniklo, protože profesionál by si to tehdy nedovolil a amatér na to neměl možnosti (těžko by sehnal TV záznam, imitátora, střihače a možnost přehrát původní zvuk)…

_______

Doplňuji:

Zapomněla jsem zmínit zveřejnění. Pokud by někdo přes výše uvedené problémy podobné video vytvořil, mohl by je šířit pouze ve svém okolí, maximálně by se mohl pokusit je nějak propašovat na západ. Tady by neměl možnost video zvežřejnit (komunisté hlídali i počet spotřebovaných papírů u kopírek)…

Agneta

TAKŽE MÁM VYCHÁZET Z TOHO, ŽE BY ZA TO NEBYL ŽÁDNÝ POSTIH, TAK SUPER, JEDU DO LONDÝNA NA VEČEŘI, A BUDU NA VÁS S ÚSMĚVEM MYSLET, NO CO S VÁMI, JSTE NEPOUČITELNÍ, TAK SI NESTĚŽUJTE. MÁTE HLAD? TAK SE NAŽERTE!
:DDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDD
♫♫♪♫♪♫♫♪♪♫

Agneta

barbakan >>> no super, takže by se nic nestalo, že? a proč jsou tedy na smetišti dějin? :DDD

lexx > Husák byl představitelem totalitní diktatury – a to je srovnatelné s nějakým sicilským mafiánem:DDD

anonym

Kdo, ty vtipy nebo Husák? Ten přece je po smrti!

Agneta

Okamžitě si dej do avataru lva s komunistickou hvězdou, jsi prostě komanč…:DD

anonym

… a vysoce postavený. Závidíš, přiznej to!

Agneta

Tak to by byla zajímavá otázka – co já závidím…:DDD
Ale určitě zcela jiné věci, než ty:DDD