Jaký by byl vhodný pohon k 7m posuvné bráně, která váží asi 500kg? Máte někdo nějaké zkušenosti?

Odpovědi
cukrar

500kg to je docela hodně. To odhadujete, nebo je to spočítáno?
mám 6 metrů plně nesenou a je OK.
http://cukrar­.rajce.idnes.cz/Plot_bra­na/#100_3585.JPG

elektrikář

Zkuste se zeptat u výrobce.V ne­bližší zámečnické dílně která brány vyrábí jistě vám rádi poskytnou kopiji výkresu a specifikaci požadavků na el rozvody.Čím těžší brána musí mít i silnější motor na 4OO V .Musíte mít připravený přívod El proudu a rozvaděč s jištěním. Pro motor a ovládání.Pro čidla pod vjezdem protažený kabelna druhou stranu.