MyOtherSelf

Jaký by byl pro mě nejlepší iontový nápoj (nebo které jsou nejlepší a dobře dostupné)?

Myslím tím když jdu třeba na basket a pak nějaké to posilování třeba 4krát týdně. Co by bylo tak nejvhodnější? Moc tomu nerozumím.

.. je mi 18

Nejlepší odpověď
Muffz

Iontaky nejsou zdrave? No to jsou mi novinky… Hned po vode jsou to nejzdravejsi tekutiny, ktere do sebe muze clovek hodit, vzhledem k obsahu vitaminu, mineralu a regeneracnich la­tek.

Klasika je Nutrend UNISPORT,jednicka ve vsech smerech. Mame ho v posilovne, vyzkousel jsem asi 5 chuti a vsechny muzu doporucit.
Co se tyce slozeni, ma 3,8g bilkovin a 15,7g cukru na 100ml, dale obsahuje B3, B5, B6, B12, vlakninu, pro lepsi fyzickou vydrz pak kofein a taurin.

Musi se vsak dodrzovat doporucene denni davkovani (30ml koncentratu denne), nejde to pit jak vodu.

Prikladam zdroj na popsany iontak. Prvenstvi na heurece taky neni nahoda.

Zdroj: http://iontove-napoje.heureka­.cz/nutrend-unisport-1000-ml/specifikace/#sec­tion

Další odpovědi
gecco

Kolik ti je??
Řekl bych – kefír…
😉
Pokud jde o běžně prodávané ionťáky apod. – domluv se se svým lékařem, obecně není jejich neodůvodněné požívání příliš zdravé – a pokud máš organismus ve vývinu, pak už vůbec ne.
_____________­___________
18?
No – i tak bych ti doporučil ten kefír…
😉
A – případně, doporučuju i tu předběžnou domluvu s lékařem – zřejmě máš sporťáka…
😉

ReHu

Jen doplním, zvaž, jaký nápoj a kdy ho chceš použít.
Je rozdíl ve složení mezi např. izotonickým nebo hypotonickým nápojem.
Některé je lépe pít před, jiné při nebo po výkonu.
.
https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Sportovní_ná­poj