Poklička

Jaký bude Váš letošní vánoční stromeček?

Nejlepší odpověď
ahold

Umělý Stromeček

Doplňuji:
Už několik let mám mini stromek. Celý rok odpočívá ve starém kufru, nazdobený a trpělivý. A když přijde jeho čas, jenom mu načechrám „peří“.

Další odpovědi
dudu

Živý Stromeček

zjentek

Jiný Stromeček

http://letecka­posta.cz/243419100
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/228891789

iceT

Umělý Stromeček

kupodivu tentýž co loni a předloni a předpředloni.živý je sice živý,to pravda,ale umělej stromek po vánocích zase odnesu do sklepa a nebudu muset uklízet jehličí.

hanny 2

Živý Stromeček

Jako vždy.

brillant

Umělý Stromeček

mosoj

Umělý Stromeček

  • větvička jedličky z lesa . O tom z čeho je stromeček to není !!!

Jikra

Umělý Stromeček

Bude naozaj kurevky pekný.
PROSÍM , odpuste mi tento výraz (obzvlášť slovenští přátele) a věřte, že jsem se Vás a ani nikoho nechtěl tímto dotknout.

beer

Jiný Stromeček

Žádný, pouze kousek chvojí – jako už několik let ))

Marty22

Živý Stromeček

Doplňuji:
Jednoznačně živý, tak jako každý rok :)

badisko

Jiný Stromeček

zeleny

AJICEK

Živý Stromeček

to nemohu posoudit jaky bude,pač stromeček kradu v lese až den vánoc,ale určitě vyberu ten pro mě a mojí rodinu ten nejhezčí......

Elizabetha

Živý Stromeček

štamgast

Umělý Stromeček

Radši věc, co je cítit jak šňůra od žehličky než jehličí všude po bytě.

ahold

Teda Zjentek 🙂
To je nejlepší nápad, jaký jsem kdy a kde viděla. Skvělá inspirace. Díky

zjentek

fakt? ..tak to si potom málo čteš více mých odpovědí ,)
Není zač ,)