hanulka11

Jaký bude váš dnešní den ?

Přeji všem aby byl úspěšný , příjemný a klidný

http://img.na­dapenny.com/t20/110­94/nadap235042629­950232.jpg

Nejlepší odpověď
Terryle

Strávený s mou znouze nejlepší kamarádkou z poslední doby – diplomkou. Číst, psát, upravovat fotky a nákresy, vkládat je do textu, nevyletět z kůže vzteky a nerozmlátit počítač. Co víc si přát :)

Další odpovědi
panenka

Bude pracovní za chvíli odjíždím na schůzku a pak mě čeká vypisování papírů.Naštěstí ten dnešní den už nebudu mít tak hektický jako ty předešlé to jsem ráno vyrazila s manželem na schůzku vrátily jsme se až navečer a já tak unavená že jsem se tu jen koukla a hned jsem šla spát

dědapetr

Zkrátka pohodový,odvedl jsem vnučku do školky a teď si udělám kafčo a budu si číst.Potom uvařím oběd,umyji nádobí a zase chvíli si číst.Pak zajdu pro vnučku a pak na hřiště,potom domů koukat na pohádky a čekat na zbytek rodiny.
Doplňuji:
Děkuji za přání a i já přeji všem pěkný a ničím nerušený den.

lola

Můj den bude z větší části pracovní,jako asi od všech. Po práci razím na poker a k tomu si dám pivko,takže budu mít vlastě pěkný den.

GM

Děkuji za přání, mám dnes volno, tak jedu na chalupu za zvířátkama.

anonym

Tak můj dnešní den bude pracovní.Tento týden mám odpolední,ale vracím se až po půlnoci.
P.S. Děkuji zapřání

Zdroj: http://mm.denik­.cz/28/e7/p1560598_pra­ce_delnik_sil­nice_cigareta_de­nik_clanek_so­lo.jpg