Fienir

Jaký bude podle Vás výsledek války EU vs Rusko?

Ano, EU je s Ruskem ve válce (v ekonomické). To nelze popřít.

Ale jak myslíte, že bude probíhat. Existuje nějaká šance, že se strany dohodnou a nechají těch nesmyslů?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Doufejme že rozpýnavost jednoho národa brzo skončí a pochopí i se svými poskoky, že v jednadvacátém století se toto netoleruje.

Další odpovědi
mosoj

Tuhá zima rozhodne a nebude to poprvé.

zjentek

0 : 1 pro hosty

Dmitrij

Doufejme, že Říše dobra, která spolu se svými evropskými patolízaly od počátku 21. století už stihla totálně rozvrátit Irák, Lybii, Sýrii a teď se o to pokouší i na Ukrajině, pochopí, že takové chování jí už nebude dál procházet. A když totéž konečně pochopí i pokrytci, kteří licoměrně dělají, že si nevšímají chování svého obdivovaného vzoru, bude to jedině dobře. Věřím, že pravda a láska zvítězí a EU přestane dělat USA poskoka a začne používat vlastní mozek.

led

EU je s Ruskom nielen v ekonomickej vojne, je i vo vojne mentálnej, ovplyvňujúcej myslenia mnohých vo svojej ceste exorcistu (vymetača diabla). Ale nepripomína vám tento (mierne upravený) text niečo: Geld über alles?
" Money, money, money
Must be funny
In the rich mans world
Money, money, money
Always sunny
In the rich mans world
Aha-ahaaa
All the things I could do
If I had a little money…
(ABBA – Money, Money, Money http://hudba.zoz­nam.sk/abba/pi­esen/money-money-money/ )
Čo bude ďalej,
dohodnú sa nepriatelia?
ako mnohokrát predtým,
keď pochopia tú pravdu
bojov za „Geld über alles“
Deň po zmĺknutí zbraní,
čo rozsievali smrť a hnev,
Deň po zmĺknutí médií,
čo hnevom žlč prskali
Deň po prelomení hraníc,
čo delili človeka od človeka,
hnevu brata na brata,
mrtvi budú ďalej žiť
ako mnohokrát predtým,
brat spozná brata,
človek človeka
…a život pôjde ďalej.

scratcher92

Amerikansky budou házet na Rusko další sankce, Rusko utne plyn východní Evropě, Ukrajina pravděpodobně bude vtlačená do NATO (nedejbože i do EU) a ti tam následně postaví desítky základen u ruských hranic. Jestli dojde na válku, tak ji vyhlásí USA nebo Ukrajina, proti válce se postaví Německo a bude plánovat vstup do BRICS, Němci (obyvatelé) budou demonstrovat proti politice USA… Rusko mezitím pravděpodobně rozmašíruje Ukrajinskou armádu a je co nevidět minimálně u Charkova. Pak se zhroutí ekonomika USA, následkem čehož se zhroutí i ekonomika EU. Takže my budem živořit a Rusko nám nic nedá, protože jsme byli na straně USA, takže budeme v ještě větší kaši, ale Rusko se pravděpodobně dostane až k Berlínu (opět :) ) a v Americe bude probíhat občanská válka. Nějak tak to vidím já. Odpovídaly by tomu současné události a já bych tento scénář vítal spíše než vítězství USA.