Mirdas

Jaký bramborový salát ?

Každý zřejmě bude připravovat vánoční salát a skoro každý jej dělá trochu jinak.
Jak ten nejlepší připravujete právě vy ?
Doplňuji:

Nemáte specialitu v podobě tohoto salátu ?
_

Nejlepší odpověď
anonym

Brambory,uvařená vejce,hořčice,o­kurka nakrájená na jemno,cibule taky na jemno,mojonéza,lák z okurek,mora­vanka,sůl,pep­ř,měkký salám na drobno.

Další odpovědi
marci1

Brambory, znojemské okurky, cibule, mrkev, celer ( ne moc ), majonéza, sůl, pepř, trochu vody z okurek. Já bych si ho udělala dietnější, ale mužům se nedá odolat, ať si ten salát jednou za rok užijí ! Tvrdí, že je boží. 🙂

iceT

Upravený salát podle Swarzeneggera

Magix.cz

Samozřejmě bez mrkve, celeru a podobných zeleninových strašidel. Brambor, salám, CIBULE, okurka, majonéza – nechat do druhého dne – dobrota :)

anonym

S OLIVAMI A HUMREM.

tazatelka

U nás samozřejmě BEZ vajec i salámu, pouhá představa salámu na vánočním stole mi nahání husí kůži. 🙂
Dělám původní klasický „těžký“ salát – brambory, kořenová zelenina, okurky, trocha hořčice, octa, nepatrně láku z okurek a nakonec majonéza, osolit a opepřit.
Během roku dělám „lehký“ salát, v němž je místo brambor cuketa, viz http://jdem.cz/brcdz8 .

Zdroj: http://jdem.cz/brcdz8