marek999

Jaký auto na sbalení holky?

Ahoj… Jaký auto koupit na sbalení holky (17 let)? Jaký se holkám nejčastěji líbí? Něco do 400 tisíc, je mi 22, takže víc bych nechtěl investovat, snad něco doporučíte i za takovou cenu.

Nejlepší odpověď
gecco

😁
Hlavně, ať má lůžkovou úpravu a ta holka ať se ti tam vejde…
___
A pak, že se mají ti mladí v dnešní době špatně…
LOL

Další odpovědi
Hlada

Proč auto? Na poražení slepice stačí jízdní kolo a na sbalení holky normální kluk nepotřebuje auto. Jako fór ale dobrý.

setapouch

Jestli musíš holky „balit“ na auto, tak ti nejspíš žádné nepomůže.

Mirdas

Zda máš šikovné ruce, sežeň si někde starší Ford Mustang a dej si ho do skvělé formy podle svých představ.
Toto auto dělalo vždy divy.

klumprt

Něco v kůži, to se líp utře.

Kelt

Skvělé, když máš ve 22 letech už 400 000 Kč. To by mne zajímalo co můžeš dělat, že máš takový příjem, ale názory velice naivní. Holku určitě nebudu balit na hmotné věci, jako je pojízdný kousek plechu, ale pokecám, pobavím atd.

střevo

zkus Ferári, mohlo by už za 400 bejt, jinak eště Maserati nebo Rojs-Rojs
Doplňuji:
jen né z bazaru, musíš si ho přivýzt z Holancka sám

anonym

Tak to jsou dnešní holky nějak zhýčkaný.Naší generaci stačil Jawa Pionýr.
https://www.go­ogle.cz/search?q=ja­wa+pion%C3%BDr&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=gB6kVNWrCI­HiUoCkg4AC&ved=0C­AgQ_AUoAQ&biw=1024&­bih=608

A to jsem ještě na první seznámení (poutní zábava) přišel pěšky, až když jsem ji na druhý den pozval do kina, tak jsem pro ni přijel na Pionýru.
Ale asi ji to vůbec nevadilo, protože jsme spolu už 39 let.

Doplňuji:
Jestliže dnešní holka letí jen na auto, tak taková se nehodí k rodinnému životu, protože je to zlatokopka, která chce užívat jen požitky života a ne vést rodinný život.

zjentek

a jak bys to chtěl asi dokázat? Prej zbalit 17ku ..ty se mi snad zdáš
..tady se podívej, co stojej modely autíček, ty naivko:
http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/63545/nej­drazsi-anglicak-sveta-stoji-86-milionu.html
..za ty prachy si můžeš tak maximálně zajet na Antarktidu nebo tak něco, ale na vyholenou sedmnáctku rychle zapomeň!

mosoj

Holku lovit na auto, ne pěkně děkuji, to ne.

Rocker

Ted' v zimě bych zkusil nějakýho kabrioleta

led

Kráčaj s dobou. Auto musí byť schopné lietať vo vzduchu, jazdiť bez šoféra, tak aby si mal čas dievčaťu ukázať krásy… rýchlo sa meniacej krajiny…

BetmenCz

nějaky auto za par a pak si to vytuň zářivky atd…

majklhanz

Koukni co vyšlo tento rok za novinky http://autotrip­.cz/ohlednuti-rokem-2014-jaka-zajimava-auta-vyjela/ třeba něco vybereš :D :)