www

Zdarma pro Android buď Avast, nebo AVG. Stáhneš z Google Play.
Zkušenost.
Doplňuji:
Oba jsou v češtině, na Google Play si musíš ale vytvořit nejdříve účet, pokud ještě nemáš.

Bedy

Lidem nejčastěji instaluji buď AVG AntiVirus Free for Tablets – http://www.av­g.com/cz-cs/antivirus-free-for-tablets nebo pak avast! Free Mobile Security. Oba jsou zdarma a v češtině.

Utrácet za antivir je zbytečné podle mého názoru.

Jinak aplikace a hry stahujte pouze z Google Play, ne odkudsi z internetu. Přecejen na Google Play je mnohem menší šance, že chytnete vir nebo si stáhnete nebezpečnou aplikaci.