joelis

jaký antivir????????

potřebuju vědět jaký je nejlepší antivir a který nezabírá moc místa a hlavně aby furt nekontroloval jako Eset smart security který furt kontroloval a nedalo se to nějako zastavit a zpomalovalo mě to počítač je to když dáte (statistiky) jaký mi doporučíte?? a potřebuji vědět jelsi neznáte stránku na licence těhlech programů díky …

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No myslím, že mít antivir, který nebude furt něco kontrolovat je dosti obtížné. Antivir funguje vlastně tak, že neustále kontroluje a kontroluje. Mě to taky někdy štve, protože mi to zpomalí počítač, ale co se dá dělat.
Aktualizace taky probíhá automaticky a i často, protože tak jako antivir je třeba inovovat, inovují se i viry samotné.
Já používám zadarmo avast a ten je jak volně stáhnutelný, tak i licenční klíč zadarmo na stránkách avast a teď nevím jestli cz nebo com. ale zkus nejdřív cz a mohlo by to být rovnou česky než se prát s angličtinou.

Další odpovědi
Retko

Ja osobne jsem zkousel nekolik takzikaji rebrickove nejlepsich antiviru. Norton, Kasperski a NOD32. Prvni dva me dost zklamali. Pak jsem „zase“ nainstaloval NOD32 (Eset), a fakt jsem uzasl, jak je pocitac rychly. Podle me, myslim si, ze ty ostatni to zpomali mnohem vice.

Co bych doporucil, je ze pri instalovani se tam nabizi moznost zapnout jakousi ochranu potencialnich spustitelnych aplikaci, nebo nejak tak. A to jsem vzdy vypinal. Mozna tohle je prave to, co pisete, ze „furt kontroloval“.

Kamix

Ahoj, já jsem si nakonec na základě hodnocení antivirů na https://www.5nej­.cz/srovnani-antiviru/ vybral Avast a naprostá spokojenost. Navíc je to česká firma, takže jsem rád, že používám nějaký tuzemský systém :) Na počítači běží plynule, nic se s ním neseká.