Avatar uživatele
Toruk

Jaký alkohol přináší dobrou náladu?

Když už zde padlo téma alkohol, taky bych měl dotaz. Máte taky takovou zkušenost, že některý alkohol vám přinese euforii/ dobrou náladu a jiný vůbec. Já mívám uvolnění a třeba i euforii po pálence- slivovici, jablečné, whyskey… Po pivu nebo vínu málokdy, i když bych vypil litry. Alkoholik nejsem, piju jen občas.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, anonym před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Co třeba červené víno??

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Taky bych se nepovažovala za alkoholičku,ale mám taky oblíbený"lék"na zlepšení nálady nebo spravení žaludku.Mám v lednici becherovku a když je mi blbě od žaludku,tak mi stačí malý panák a je líp.Někdy když mám"depku"tak si dám becherovku s tonikem a je mi líp.Nepiju pravidelně.Teď máme becherovku otevřenou od Nového roku a ještě není ani u dna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Rád si dám sklenku bílého vína k poslechu muziky,nebo při otázkách a odpovědích večer.Ne moc jen jednu sklenku.Je to takový relax po práci aby také člověk vypnul.Do hospody moc nechodím.Ráno práce a to nejde dohromady.Když mne bylo 20 tak to jsem byl divoch ale dnes si to nemůžu dovolit,navíc ten alkohol už hůř snáším a když už se to někdy stane,tak si říkám že druhý den je zabitý a mohl jsem ho využít jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já jsem nikdy nemela euforii,vždycky jen záchvaty smíchu a dobrou náladu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Každý pokud se to nepřežene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Aby alkohol přinesl dobrou náladu,tak se musí pít s rozumem a Mírou.
Viď Mirku. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

tak já pivo ani víno nepiju, nechutná mi, takže když někam jdu nebo máme nějakou grilovačku, tak jedině džus nebo cokoliv a panáky. čím jsem starší, tím je to horší třeba druhý den nebo ještě i ten den večer. Takže jsem si přetřídila alkohol, tequilu už vůbec nepiju, po tý je mi strašně a nic tak tvrdýho nepiju už takových 10 let. Ted piju jen Magistera. ten mi fakt nevadí, je sladký, navíc není uplně slabý a můžu vypít i flašku a je mi dobře, vnímám okolí, přitom mám velmi dobrou náladu. Pokud ho někde nemají, radši nepiju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek