Bronzový

Jaký alkohol přináší dobrou náladu?

Když už zde padlo téma alkohol, taky bych měl dotaz. Máte taky takovou zkušenost, že některý alkohol vám přinese euforii/ dobrou náladu a jiný vůbec. Já mívám uvolnění a třeba i euforii po pálence- slivovici, jablečné, whyskey... Po pivu nebo vínu málokdy, i když bych vypil litry. Alkoholik nejsem, piju jen občas.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co třeba červené víno??

Další odpovědi:

Bronzový

Taky bych se nepovažovala za alkoholičku,ale mám taky oblíbený"lék"na zlepšení nálady nebo spravení žaludku.Mám v lednici becherovku a když je mi blbě od žaludku,tak mi stačí malý panák a je líp.Někdy když mám"depku"tak si dám becherovku s tonikem a je mi líp.Nepiju pravidelně.Teď máme becherovku otevřenou od Nového roku a ještě není ani u dna.

Zlatý

Rád si dám sklenku bílého vína k poslechu muziky,nebo při otázkách a odpovědích večer.Ne moc jen jednu sklenku.Je to takový relax po práci aby také člověk vypnul.Do hospody moc nechodím.Ráno práce a to nejde dohromady.Když mne bylo 20 tak to jsem byl divoch ale dnes si to nemůžu dovolit,navíc ten alkohol už hůř snáším a když už se to někdy stane,tak si říkám že druhý den je zabitý a mohl jsem ho využít jinak.

já jsem nikdy nemela euforii,vždycky jen záchvaty smíchu a dobrou náladu

Pokročilý

Každý pokud se to nepřežene.

Zlatý

Aby alkohol přinesl dobrou náladu,tak se musí pít s rozumem a Mírou.
Viď Mirku. :)

Pokročilý

tak já pivo ani víno nepiju, nechutná mi, takže když někam jdu nebo máme nějakou grilovačku, tak jedině džus nebo cokoliv a panáky. čím jsem starší, tím je to horší třeba druhý den nebo ještě i ten den večer. Takže jsem si přetřídila alkohol, tequilu už vůbec nepiju, po tý je mi strašně a nic tak tvrdýho nepiju už takových 10 let. Ted piju jen Magistera. ten mi fakt nevadí, je sladký, navíc není uplně slabý a můžu vypít i flašku a je mi dobře, vnímám okolí, přitom mám velmi dobrou náladu. Pokud ho někde nemají, radši nepiju.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.