tomasstir325

Jaký alkohol nejvíc pijete?

Nejlepší odpověď
Kamionacka09

Víno

Ale jen tak vyjimecne kdyz se neco slavi.Spis ted casto mam chut na zeleneho monstera.

Další odpovědi
quentos

Pivo

pravidelně jedno denně po obědě … někdy i dvě :{)>

Lucijej

Víno

Červené vínko průběžně na nízký tlak, nachuť i bílé a po jídle nebo sportovní aktivitě pivíčko :o)

badisko

Pivo

pivo.. Harp nebo Guinness …whisky – chivas regal nebo Tullamore Dew ..vino moc nemusim .....

LejdyTerr

Jsem abstinent

Doplňuji:
Dokážu se bavit i bez něj…

Matthew

Rum a další tvrdý alkohol

Doplňuji:
Nejradši mám dobrou whisky. Správně podávanou, i s kvalitní vodou :) Správný muž má totiž pít whisky :)

alenad

Rum a další tvrdý alkohol

Doplňuji:
No , tak když jdu na akci – tak jedině – Becher – cola – i po špatné zkušenosti z mládí s Becherem – se mi to osvědčilo – a doporučuji – hlavně těm co bývá špatně – vůbec , ráno nemívám žaludeční problémy .

honza19hk

Pivo

Doplňuji:
a domácí slivovici.

Mc Merkurion

Pivo

Doplňuji:
a rum-hradecký,fernet citrus-ale božkov

Damiana

Jsem abstinent

brillant

Pivo

justjoke

Pivo

Pivo! a vodku s džusem…

Bedy

Víno

Po vydatnějším obedě nesmí chybět pivo, ale asi nejvíc piju víno.
A občas si dám rád něco tvrdšího – nejradši mám Frenet Citrus.
Doplňuji:
Fernet Citrus 😉

pierrpierr

Rum a další tvrdý alkohol

Doplňuji:
ale jen Božkoooov

Orange

Jsem abstinent

oskar

Rum a další tvrdý alkohol

anonym

Pivo

Pivo k jídlu, pokud jsem u jednoho souseda, tak s ním borovičku, pokud jdu k jinému sousedovi, tak s ním fernet .
Jinak chodím ještě po sousedech zabíjet zvířectvo a tam piju co mě nalijí.

Larissa

Pivo

Braník

Pivo

Doplňuji:
někdy domácí kořku,grog
a 30ti procentní vaječnák s líhem ,ten je fantastickej

Rocker

Pivo

lindicka4478

Manžel narazil na e-shop https://www.su­perdrinks.cz, který zajišťuje prodej alkoholu snad napříč celou republikou. A hlavně nabízí luxusní alkohol, který běžně v Tescu nebo ani v Globusu neseženete. Já ty lidi vlastně po ochutnání venezuelských rumů nechápu.. oni prostě stále budou chlemtat ty domácí české rumy do 89 korun v akci. To prostě nepochopíte.