Avatar uživatele
Questman

Jaký alkohol je nejlepší na pití o samotě?

Nekoukejte na důvody ale není to ani alkoholismus ani zapíjení samoty :D
Nechci ani pivo ani víno, může to být klidně i něco silnějšího ale zase aby to nebylo moc drahé (tak do 200 Kč)
Jde mi hlavně o chuť, klidně i něco sladšího, třeba i koktejl (ale z obyč. ingrediencí, co má každý doma, ne speciální likéry, blue curacao apod. :D)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real před 3725 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

O samotě nepiji, jen si dám zdravotní slivku, jedno velké štamprdle ato mám na 2–3×.
Do 200 nic moc, Jack Daniels je drahý, ale výborný. Z levnějších Ballantines.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nepiji alkohol o samotě ani ve společnosti. Dá se bez toho vydržet tak jako bez kouření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To je čistě věc každého člověka a co chutná jednomu, nemusí se líbit druhému. Tak jako nejde doporučit nějakou knihu, film, skladbu, nebude to ani jednoznačně určitý alkohol. Když se chceš dostat do určité nálady, tak si představ, že ses do té nálady dostal. Když chceš být veselý, nebo smutný, tak to záleží čistě na Tobě a ne na tom, co budeš pít, jíst a kde budeš. Můžeš mít skvělou náladu a pít svařák, nebo se nudit při Napoleonovi nebo jiném konaku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba gin+tonik+citrón. A máte to i s vitamínem C. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zeeue

Alkohol sice již roky nepiji (a dříve to bylo jen odpolední pivíčko s přáteli ;) ), takže nevím, zda jsem nejvhodnější rádce v této oblasti ;) …Ale aniž bych si přečetla popis – první, co mi spontánně vyvstanulo na mysli – když jsem si otázku přečetla, byla slivovice :D I když možná je to proto, že to byl jediný alkoholický nápoj, co jsme měli doma vždy k dispozici :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

samostatní alkoholici pijí alpu. 60 voltů, mentol trochu trapnej. Ale moje babička tím léčila všechno a když jsem se dozvěděl, že alpa měla dřív voltů 70, tak mi to došlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gaja

když jsem pila o samotě tak griotku ta je taková sladká…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Pití o samotě není fakt nic moc, takže bych s tím vůbec nezačínal. Ale kdyby to mělo být něco, že bych si chtěl panáka jen tak sám večer po tom, co jsem měl dlouhý den, tak by to byla asi vodka s ledem nebo prostě něco takového. Ale jako jelikož to nepraktikuji, tak v tomhle fakt nedokážu radit.

Avatar uživatele
johana 56

Domácí ořechovka.

před 3725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

200 Kč za láhev nebo za panáka?

před 3725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

česílko, ochutnajte bushmills.
si šmáknete.

před 3725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

krvavá mary.

prípadne nejakú long drink (gin fizz, blue night, cola fizz, chameleon, tahiti) alebo obyčajný bavorák.

na zdravie!

;)

před 3725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

A krvavou mary snad až ráno ne? :D
Normálně bych se z toho asi poblil.

Ale všechno lepší než „topinky po studentsku“. Bože, to už nikdy, ještě teď mi je špatně…

před 3725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Na zdarovje :D
Dneska vyhrál Russkij Standart (měl jsem ho doma už delší dobu ale abych pravdu řekl, za ty prachy to byla pěkná břečka :( )

Na příště vybírám mezi piňa coládou, mojitem a moscow mule :3

před 3725 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek