irij

jaký aktualizovaný ovladač gr. karty nainstalovat?

Windows Media Player nemůže přehrát DVD. požaduje nainstalovat aktualizovaný ovladač grafické karty. Jakký?

Nejlepší odpověď
honza19hk

podle typu grafiky,nebo si zkus stáhnout zvukové a video kodeky a nainstalovat je,kodeky si stáhni podle typu verze Windovs media player(ke každýmu media pl. je jiný kodek)–stáhni si KLM CODEC 540 dále si stáhni VODEO PROJEKT(to by ti mělo stačit na přehrávání běžných i kvalitních formátů hudby a videa)-stahuj to na WWW.ULOZTO.CZ(LEPŠÍ JE TAM BÝT ZAREGISTROVANÝ NA VIP)
Po spuštění instalace se ti zobrazí tabulka formátů-označ je všechny-a dej instalovat---pak přehraješ ůplně všecko
dále velice doporučuji na přehrávání filmů aplikaci GOM PLAYER(JE NA ULOZTO.CZ)

K OVLADAČÍ GRAFIKY:opiš si přesně typ grafiky a ten typ zadej do vyhledávače na seznamu(ve tvaru:ovladač k grafické kartě xxx xxxxxx xxx)–stáhneš a nainstaluješ

Další odpovědi
kenyrts

tady jsou typy grafických karet,vyber tu svoji,stáhni ovladač a nainstaluj.
pokud nevíš jakou máš,tak to zjistíš třeba programem „EVEREST“
STÁHNI ZDE:
http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/

Zdroj: http://www.dri­verskit.net/Vi­deo_Card.html

OneZero

video kodek