aramah

Jaký a na co se užívá?

Lék Mirzaten, jde mi o to že mi ho dala kamarádka na bolest,ale chce se mi spát, může to být z toho léku?

Nejlepší odpověď
annas

Nemohu příbalový leták nějak okopírovat. Proto vkládám odkaz.

Lék může způsobit ospalost, zvýšenou chuť k jídlu, přibývání na váze, závratě, bolesti hlavy apod.

Zdroj: http://www.psycho­web.cz/leky-a-letaky/mirzaten---pribalovy-letak-ucinky-nezadouci-ucinky-davkovani/

Další odpovědi
pekynka

Léky na bolest téměř všechny vedou k poklesu tlaku, pokud jste normálně nízkotlaká, může se vám stát, že se ani nepostavíte na nohy a budete kolabovat. Osobní zkušenost mám s lékem Tralgitem, také na bolest.

Michal

Lék může působit jako" lék na spaní".Má to v popisu.Léčí deprese,ne bolest!Léky ordinuje lékař ,ne kamarádka.Myslela to jistě dobře,ale následky mohou být katastrofální.Už to nedělejte!

9 řemesel

Jestli mohu trochu poradit , raději do lékárny než potom do špitálu.Moje babička na dobře míněnou radu doplatila „jen“ skoro měsíční hospitalizací­.Důvod? kombinované účinky s dalším lékem.Proto mějte ráda své zdraví a neexperimento­vat!!Přeji hodně zdraví.