Avatar uživatele
aramah

Jaký a na co se užívá?

Lék Mirzaten, jde mi o to že mi ho dala kamarádka na bolest,ale chce se mi spát, může to být z toho léku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES před 5051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nemohu příbalový leták nějak okopírovat. Proto vkládám odkaz.

Lék může způsobit ospalost, zvýšenou chuť k jídlu, přibývání na váze, závratě, bolesti hlavy apod.

Zdroj: http://www.psycho­web.cz/leky-a-letaky/mirzaten---pribalovy-letak-ucinky-nezadouci-ucinky-davkovani/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Léky na bolest téměř všechny vedou k poklesu tlaku, pokud jste normálně nízkotlaká, může se vám stát, že se ani nepostavíte na nohy a budete kolabovat. Osobní zkušenost mám s lékem Tralgitem, také na bolest.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Lék může působit jako" lék na spaní".Má to v popisu.Léčí deprese,ne bolest!Léky ordinuje lékař ,ne kamarádka.Myslela to jistě dobře,ale následky mohou být katastrofální.Už to nedělejte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Jestli mohu trochu poradit , raději do lékárny než potom do špitálu.Moje babička na dobře míněnou radu doplatila „jen“ skoro měsíční hospitalizací­.Důvod? kombinované účinky s dalším lékem.Proto mějte ráda své zdraví a neexperimento­vat!!Přeji hodně zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek