Avatar uživatele
Luciášek32

jaký a kde bych mohla stáhnout nějaký přehrávač na filmy pro windows 8 zdarma?

Ale i tak aby tam šel vložit i soubor s titulky? v normálním windows media player to nejde…nebo to neumím prosím o radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, JájsemRaibek před 3303 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
McArthur

Bohatě stačí Windows Media Player. Problém není přehrávač, ale kodeky. Pokud si stáhneš BS Player, budeš mít problém s hromadou adware (otravné programy).

Doinstaluj si např. K-LITE Mega Codec. Je zdarma ke stažení zde: http://www.slu­necnice.cz/sw/k-lite-mega-codec-pack/
Při instalaci si dej pozor. V jedné části nabízí doinstalování balastu. Je potřeba to zrušit. Je to samostatná stránka, není to ukryté.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Já používám ten ve windowsu, pokud některý film nejde, tak jsem si ze slunečnice stáhl BS player.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

http://www.slu­necnice.cz/vi­deo/prehravace/

vyber si ze seznamu, kde je napsáno freeware je zdarma..
Doplňuji:
mám OS Vista32 a používám jen KmPlayer a MediaPlayer..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Já doporučuji VLC Media Player. Jak říkal McArthur, BSplayer je prolezlý neplechama, hlásil mi to i antivir. A opět McArthur – stáhnout kodeky, K-Lite taky používám. Jsou k tomu, aby správně fungovaly titulky, zvuk apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

KM player. Nikdy jsem s tím neměl problém něco přehrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Do Windows Media Playeru stačí stáhnout a nainstalovat kodeky, například již zmíněný balík K-Lite Mega Codec Pack.

Při instalaci Vám bude nabídnut Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC) – ten stačí odškrnout a potom to bude nabízet nějaký toolbar – stačí zaškrnout tlačítko No, thanks a jít dál (Next).
Samozřejmě si taky zaškrtejte všechny asociace se soubory – aby se Vám jakýkoliv film automaticky otevřel ve Windows Media Playeru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr70CZ

Já bych za sebe nejvíc doporučil již zmiňovaný VLC popř. MPC-HC (Media player classic). Oba dva již nějakou dobu bez problémů používám a mají podporu všech klasických formátů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek