M-Rock

Jaku byste doporučili značku kytary?

Gipson, kvalitní nýbr drahý…ESP..cena už je příznivá ale zvuk prý ne, co si tom myslíte? V dalších značkách se nevyznám…nyní mám Les Paul od Ashton (2990,–) ale nejsem s ní moc spokojen…Ladění často upadá, proto bych volil kdytrau s uzamykatelným pražcem ale to jsou peníze nahoru......

Odpovědi
Myšák V.

Nejlepší kytara je ta,kterou si můžeš odzkoušet a odposlouchat sám.Tady platí známé pořekadlo „i malej kašpárek dokáže udělat velký divadlo“…
Ne vždy velký značky znamenají velký zvuk…
Je to o značce, o penězích a hlavně o zkušenostech.M.