huxa

Jaktože ženy dokáží zesílit na „nebezpečnou úroveň“, přestože mají ubohé jídlo, pouze nestabilní zásemí?

Když pár let musí doslova přežívat někde v pustinách, kde si musí obstarávat jídlo, kterého nemají dostatečné množství a poté jsou schopny přemoci jak fyzicky, tak psychicky přemoci dobře vyvinutého muže.
To jim stačí pouze psychická energie?

Odpovědi
Drap

Nevím přesně o které ženě mluvíš. Žádnou podobnou neznám. Jen tak z ničeho nic nikdo nezesílí.

Nazdar Bazar

Noci bývají někdy náročné že ano ?

Uveď mi prosím příklad.

huxa

Třeba něco takovéhoto- http://zpravy­.idnes.cz/misha-defonsecaova-holokaust-vlci-d5p-/zahranicni.as­px?c=A140513_100139_zah­ranicni_aha
Ikdyž je to jen smyšlené, existuje těchto známých případů desítky.

Nazdar Bazar

No tak to je jiné kafe.