Rozamunda

jaktože srny, ptáky adt. zvířata nezabije při bouřce blesk a člověka jo ?

Doplňuji:
no tak asi jo :)) my já jsem včera měla diskuzi s babičkou o tom :)) a asi máte pravdu :))

Nejlepší odpověď
beer

Ale zabije ))
Jenže proč by se o tom mělo psát a kdo bude hledat třeba chybějícího ptáka tak jako jako člověka??
Doplňuji:
K vysvětlení: pokud se někdo nevrátí např. z pole, ostatní ho hledají, stejně tak náhodný nález mrtvého člověka se okamžitě řeší a zjišťují příčiny. U většiny zvířat se neřeší nic. Osobně už jsem našel popálenou a mrtvou sovu pod stromem, který byl viditelně bleskem poznamenán. A podobných nálezů ti uvedou milovníci přírody, nebo ti, co jsou v ní často, hned celou řadu.